Uroda

Gabinet Kosmetyczny Luboń

  • Posted on: 24 August 2017
  • By: Firmy

Beauty & Beauty to salon kosmetyczny wykonujący depilację laserową różnych części ciała jak na przykład bikini, pośladków, a także ud.
Laserowe usuwanie włosów oraz depilacja intymna to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia – w salonie Beauty & Beauty koło Poznania włosy usuwane są za pomocą lasara Vectus.

Miła obsługa, promocyjne ceny, jak również wieloletnie doświadczenie to atuty, za sprawą których z usług salonu kosmetycznego Beauty & Beauty korzysta duża grupa usatysfakcjonowanych klientów.

Edaff wizażystka

  • Posted on: 1 September 2015
  • By: Firmy

Elena Daff zapewnia wszechstronne usługi w obszarze kreowania modnych stylizacji. Z chęcią pogłębia także swoją wiedzę podczas targów tematycznych. Wykorzystuje to nie tylko na co dzień, ale również podczas organizowania indywidualnych zajęć z robienia makijażu. Zachęca do kontaktu nie tylko zainteresowane osoby indywidualne, lecz także doświadczonych fotografów i przedstawicieli agencji modelek z terenu Wrocławia. Pełna propozycja umieszczona jest na stronie internetowej edaff.pl.

Edaff wizaż z pasją

  • Posted on: 2 January 2015
  • By: Firmy

Pracownia Eleny Daff to w pełni wyposażone studio stylizacji. Klientkom oferowane są m.in.: przedłużanie brwi, makijaż studniówkowy, wieczorowy, makijaż do portfolio, stylizację na ślub i inne interesujące usługi. Poszczególne usługi Elena Daff oferuje dla klientów prywatnych, współpracuje dodatkowo z zawodowymi fotografami. Elena Daff publikuje artykuły na portalach branżowych. Zamieszczone są one na stronie internetowej w zakładce Artykuły.
Strona firmy edaff.pl