Kursy i szkolenia

chorwacjacafe.pl

 • Posted on: 13 July 2017
 • By: Firmy

Styl życia, historia, najciekawsze miejsca, tradycje kulinarne, ludzie w Chorwacji – to informacje, które znajdują się na portalu chorwacjacafe.pl.

Dzięki temu osoby, które przygotowują się na wypoczynek w tym miejscu – po raz pierwszy bądź kolejny - mogą znaleźć wyczerpującą informację w różnych tematach - m.in. noclegu, koncertów.

Nie brakuje tutaj zarówno wypowiedzi, relacji, fotografii, dzięki którym można poznać ważniejsze zakątki Chorwacji - zrodziły się z zainteresowania nią.

Global Language Academy

 • Posted on: 22 June 2016
 • By: Firmy

Global Language Academy to zlokalizowana w centrum Wrocławia szkoła językowa proponująca kursy m.in. języka portugalskiego, norweskiego, jak również japońskiego. Lekcje prowadzone są przez zespół doświadczonych lingwistów, a także native speaker’ów wywodzących się z Wielkiej Brytanii, Norwegii, Kanady i z Niemiec. Języków nauczamy w niewielkich grupach albo podczas lekcji indywidualnych. Wykładamy np. język: szwedzki lub grecki. Liczy się dla nas efektywne, a równocześnie sympatyczne nauczanie, przy wykorzystywaniu techniki konwersacji.

Prawo Jazdy – Goździk

 • Posted on: 8 May 2016
 • By: Firmy

Ośrodek Szkolenia Kierowców Goździk oferuje lekcje jazdy, poprzez które klienci zyskają potrzebną wiedzę i przygotują się do egzaminu na prawo jazdy samochodem i motorem. Jazdy próbne prowadzone są na obszarze Poznania i w okolicy. Szkoleniowcy pracujący w naszym ośrodku mają niezbędne kompetencje, by szkolić przyszłych kierowców jeździć skuterem i autem osobowym. Dysponujemy nowoczesną flotą oraz salami szkoleniowymi. Można się do nas zapisać na kurs prawa jazdy kategorii przykładowo: A2 i B. Prócz tego możemy zaoferować jazdy dodatkowe przed egzaminem.

Sport-kursy.pl

 • Posted on: 11 March 2016
 • By: Firmy

Chciałbyś się profesjonalnie kształcić jako instruktor? Zapraszamy do Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu w Lublinie. Tutaj organizujemy kursy teoretyczne i praktyczne. Dokładnie dobieramy harmonogram zajęć pod indywidualne potrzeby osób szkolących się. Zajęcia teoretyczne i praktyki odbywają się pod okiem doświadczonej załogi instruktorów. Kurs trenera zapewnia pełnoprawne wykonywanie zawodu, tj. tworzenie zajęć sportowych, w tym np. przygotowywanie podopiecznych do rywalizacji sportowej.

Sport-kursy.pl

 • Posted on: 12 November 2015
 • By: Firmy

Polska Akademia Rozwoju i Sportu oferuje różnorodne kursy. Szeroka oferta treningów w wielu miejscach w Polsce, profesjonalna załoga trenerska, świetne przygotowanie, jak również ciekawe zajęcia to atuty, dzięki którym agencja cieszy się coraz większą reputacją wśród tych, którzy chcą rozwijać się w dziedzinie kultury fizycznej. Kurs instruktora umożliwia pełnoprawne wykonywanie zawodu, tzn. prowadzenie ćwiczeń sportowych, w tym np. szkolenie podopiecznych do rywalizacji sportowej. Uzyskasz również tytuł trenera klasy mistrzowskiej.

Polka Akademia Rozwoju i Sportu PARiS w Lublinie

 • Posted on: 23 October 2015
 • By: Firmy

PARiS – Polska Akademia Rozwoju i Sportu to ciekawy zestaw szkoleń dla klientów z obszaru całej Polski. Oferujemy kursy menagerskie – ćwiczenia są prowadzone w kameralnych zespołach. Kurs instruktora umożliwia legalne prowadzenie zajęć, tj. tworzenie ćwiczeń sportowych, w tym m.in. szkolenie uczniów do rywalizacji sportowej. Wyróżnia nas długoletnie doświadczenie. Co więcej, zawsze spełniamy potrzeby klientów.