Fotografia

Studio Sawicki Film

  • Posted on: 29 September 2016
  • By: Firmy

Cezary Sawicki zajmuje się robieniem zdjęć od wielu lat, zatem oferowane przez niego fotografie i nagrywane filmy charakteryzują się profesjonalizmem i wysoką jakością. fotografie weselne, z imprezy firmowej, czy też przyjęcia imieninowego, a także filmy korporacyjne i reportażowe nagrane przez fotografa cieszą się coraz większą popularnością.

Studio Sawicki

  • Posted on: 4 June 2016
  • By: Firmy

Cezary Sawicki zajmuje się fotografowaniem od wielu lat, dlatego proponowane przez niego zdjęcia reportażowe i nagrywane filmy wyróżniają się profesjonalizmem i dobrą jakością. Reportaże weselne, z chrztu, jak i przyjęcia jubileuszowego, a także filmy promocyjne i reportażowe nakręcone przez firmę Cezarego Sawickiego cieszą się dużą popularnością. Wśród klientów Cezarego Sawickiego są firmy oraz klienci prywatni, którzy podkreślają profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny.

Fotografia ślubna F4pictures

  • Posted on: 27 January 2016
  • By: Firmy

Marzysz o tym, żeby zdjęcia opowiedziały w niesztampowy sposób waszą historię? Może tego dokonać fotograf zajmujący się sesjami ślubnymi z f4pictures – firmy z Bielsko-Białej. Już od wielu lat doskonali się w realizacji usług fotograficznych dla przyszłych małżonków. Może zaproponować reportaż, który jest dokumentem najważniejszych momentów związanych z weselem. Kreatywne pomysły, a także indywidualne podejście do klienta to walory, które sprawiają, że zespół F4pictures wyróżnia się nieposzlakowaną opinią oraz dużą popularnością.

Budka Air Photobooth

  • Posted on: 10 October 2015
  • By: Firmy

Chcesz w jakiś sposób zadziwić gości na przyjęciu ślubnym? Może zdecydujesz się na innowacyjną nadmuchiwaną fotokabinę. To rzecz, którą możesz wypożyczyć albo zakupić w firmie Air Photobooth w Poznaniu. Tylko my w Polsce mamy tego typu gadżet. Nasza fotokabina jest urządzeniem do wykonywania fotografii, które bardzo szybko drukują się w zaznaczonym formacie. Do pakietu dołączany jest dmuchany namiot, na powierzchni którego można umieścić np. imiona przyszłych małżonków. Jest on ponadto oświetlony różnokolorowymi lampkami.