Edukacja Nauka

Wyższa Szkoła Medyczna – Uczelnia w Sosnowu

  • Posted on: 8 November 2017
  • By: Firmy

Dietetyka w sporcie, Wychowanie do życia w rodzinie, czy też i pielęgniarstwo – naukę na tych i innych kierunkach studiów gwarantuje Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu.
WSM Sosnowiec oferuje swoim studentom dobre przygotowanie do pracy w branży medycznej, elastyczny grafik oraz możliwość pogłębiania umiejętności w wielu obszarach.
Zespół najlepszych wykładowców, bogata biblioteka, jak i rewelacyjna lokalizacja sprawiają, że WSM Sosnowiec jest jedną z lepszych szkół medycznych na Śląsku.

WSM w Sosnowcu

  • Posted on: 4 June 2016
  • By: Firmy

WSM w Sosnowcu gwarantuje zainteresowanym szeroki wybór studów takich jak Edukator pierwszej pomocy oraz Edukacja seksualna i wychowanie do życia w rodzinie. Kadra składająca się z wybitnych profesorów, znaczna pula pieniędzy na dofinansowanie, jak i elastyczny grafik wykładów to tylko kilka z atutów, jakimi wyróżnia się Uczelnia w Sosnowcu. Dzięki bogatej bazie dydaktycznej, świetnie zaopatrzonej bibliotece i najwyższej jakości nauczania studenci uczelni w Sosnowcu mają dużą wiedzę, a także gwarancję odnalezienia odpowiedniej posady.

Szkoła Językowa Global Language Academy Wrocław

  • Posted on: 15 October 2015
  • By: Firmy

Placówka językowa z siedzibą w mieście Wrocław została założona dla wszystkich pragnących szybko nauczyć się obcych języków. Nasza propozycja językowa skierowana jest do indywidualnych osób oraz pracowników biznesowych - jesteśmy zespołem wykwalifikowanych językowców. W naszej szkole zapiszesz się na zajęcia portugalskiego oraz zajęcia przez skype. Prowadzimy warsztaty językowe w naszej siedzibie, przykładowo: intensywne, dla pracowników, z dojazdem do biura klienta w mieście Wrocław, za pośrednictwem skype’a.

Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna - uczelnia na wysokim poziomie

  • Posted on: 9 November 2014
  • By: Firmy

Uczelnia WSTE Szczecin oferuje profesjonalne kształcenie w branży Transport i Edukacja Techniczno-Informatyczna. Proponujemy duży pakiet kierunków ścisłych, bezpłatne studia podyplomowe i inżynierskie. Misją placówki jest wykształcenie wykwalifikowanych pracowników na potrzeby ekonomiczne regionu, całego kraju i innych państw. Uczelnia jest przyjaźnie nastawiona do studentów, którzy tu mają okazję realizowania wymarzonych pasji i przygotować się do rynku pracy. Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie, ul.