Drukarnie

Teczki Firmowe Warszawa DrukXpert.pl

  • Posted on: 7 November 2017
  • By: Firmy

Musisz wydrukować katalogi, torby reklamowe lub ścianki wystawiennicze z nazwą firmy, a może masz zamiar zrobić projekt graficzny? Zdaj się na specjalistów z DrukXpert!
W bogatej ofercie firmy znajdziemy banery, kalendarze reklamowe, kubki z nadrukiem, jak również reklamę typu Rollup Blackout z nadrukiem.
Wysoka klasa artykułów, jak również grono kreatywnych pracowników – dzięki tym cechom Druk Xpert może poszczycić się dużym zainteresowaniem klientów.

Duplicart 3D skanowanie, drukowanie

  • Posted on: 15 August 2015
  • By: Firmy

Od ponad 20 lat DuplicArt 3D Eukom Cabling Sp. z o.o. jest producentem kabli światłowodowych do przesyłania danych. Zarząd i siedziba spółki mieści się na terenie stolicy.
Ponadto zaoferować możemy wydruk trójwymiarowy makiet budynków, materiałów reklamowych bądź projektów wykonanych w cyfrowym modelu 3D.
Innowacyjnym pomysłem jest skanowanie ludzi oraz wydruk ich podobizn w technologii trójwymiarowej w formie mini modeli – normalnych lub w krzywym zwierciadle. Może to być oryginalna pamiątka z okazji przykładowo ślubu, urodzin lub wydarzenia zawodowego.