Agroturystyka

Pensjonat Jural

  • Posted on: 14 November 2015
  • By: Firmy

Jural to wysokiej klasy hotel usytuowany w górach, niedaleko Szrenicy i Harrachova. Oferujemy przestronne pokoje z TV, poza tym udostępniamy barek jak i grodzony parking. Jural mieści się niedaleko przejścia granicznego polsko-czeskiego, u wrót Sudetów. Atuty Jurala to przystępne stawki za pobyt, jak również rozmaite rozrywki oferowane w zależności od oczekiwań odwiedzających takie jak m.in. terapia światłem.

Noclegi Pensjonat Jural

  • Posted on: 11 November 2015
  • By: Firmy

Jural to nowoczesny obiekt położony na terenie Szklarskiej Poręby. Proponujemy komfortowe pokoje z łazienką, dodatkowo udostępniamy salę restauracyjną ,jak również monitorowany parking. Pensjonat mieści się niedaleko przejścia granicznego polsko-czeskiego, u podnóża Sudetów. Namawiamy do odwiedzania naszej witryny jural.pl i do uważnego zapoznania się z z naszą ofertą – chętnie odpowiadamy na każde pytania naszych gości. Ul. Turystyczna 28 58 -580 Szklarska Poręba - pensjonat Jural.

Tanie noclegi Greenhostel

  • Posted on: 5 November 2015
  • By: Firmy

Green Hostel oferuje niedrogie miejsca noclegowe dla pojedynczych osób a także grup. Zapewniamy komfortowe pokoje z prywatną przestrzenią sanitarną, telewizorem oraz dostępem do sieci internetowej. Green Hostel ma atrakcyjną lokalizację – w pobliżu PKP i PKS, rynku oraz najciekawszych zabytków miasta. Profesjonalna obsługa dba o odpowiednią jakość usług, gwarantuje gościom nowoczesne pokoje oraz dobrze zaopatrzoną kuchnię. Green Hostel 1, ul. Małe Garbary 10, 87-100 Toruń, kom. 502 482 477,
e-mail: info@greenhostel.eu

Wczasy odchudzające w pensjonacie Jural

  • Posted on: 29 November 2014
  • By: Firmy

Jural to polecany przez odwiedzających hotel położony w Karkonoszach, niedaleko Szrenicy i Harrachova. Mamy interesującą ofertę dla grup – przygotowujemy specjalne turnusy oczyszczająco –odchudzające z zestawem najlepszych zabiegów. Nasz Ośrodek mieści się w samym sercu Karkonoszy. Urządzamy spotkania dla dzieci ,a także przygotowujemy zimowiska, a wszystko w korzystnych cenach. .
Więcej na witrynie: jural.pl