Adwokaci

Kancelaria adwokacka Żórawski - Szuster - Wach

  • Posted on: 17 March 2016
  • By: Firmy

Żórawski-Wach to usługi prawnicze na najwyższym poziomie. Firma chce pomóc zainteresowanym na każdym etapie trwania sprawy. Konikiem kancelarii są prawo spadkowe oraz rozwody. Biuro obsługuje zarazem duże firmy, jak i klientów indywidualnych. Pomagamy wszystkim zainteresowanym zapewniając najlepsze rozwiązania prawne w każdej sytuacji. Biuro prawne zapewnia porady i usługi prawne najwyższej jakości. Filia Kancelarii LEONCIN:, Teofile/Gać dz. 105, Telefon komórkowy: +48 602 321 251
Oferta kancelarii

DSP Kancelaria w Lublinie

  • Posted on: 5 November 2015
  • By: Firmy

DSP Kancelaria Prawna zapewnia fachowy wachlarz usług powiązanych z prawem rodzinnym, odszkodowawczym, karnym. Zespół profesjonalnych adwokatów zajmuje się sprawami, które dotyczą pokrycia kosztów leczenia, hipotek i odszkodowań za niesłuszne skazanie. Mecenasi reprezentują klientów i spółki. Na naszej stronie internetowej www.kancelariadsp.pl publikujemy najważniejsze informacje ze wszystkich dziedzin prawa.

Marcin Oźminkowski porady prawne

  • Posted on: 2 March 2015
  • By: Firmy

Wszelkie sprawy, które przekazują nam klienci są traktowane priorytetowo. Kancelaria - adwokat Marcin Oźminkowski z Poznania posiada specjalizację np. w prawie rodzinnym.
Adwokat Marcin Oźminkowski cieszy się dużym doświadczeniem w sprawach sądowych, przeciwdziałaniu nieuczciwej konkurencji oraz w sprawach przeciwko zakładom ubezpieczeń. Duży obszar usług, kompleksowa obsługa i rzetelność to walory, które docenia ciągle rosnąca grupa klientów adwokata Marcina Oźminkowskiego.

Kancelaria ZCW

  • Posted on: 12 December 2014
  • By: Firmy

Kancelaria adwokacka mecenasów Żurawski Szuster i Wach mieści się w Warszawie i proponuje usługi prawne między innymi w zakresie prawa pracy i postępowań rozwodowych. Konikiem firmy są odszkodowania oraz nieruchomości. Biuro prawne obsługuje zarazem duże przedsiębiorstwa, jak i klientów indywidualnych. Usługi kancelarii są do dyspozycji klientów z Warszawy i jej okolic. Zapraszamy do sprawdzania opinii na temat naszej działalności i do wybierania naszych usług. Kancelarie Adwokackie Żórawski - Wach, ul. Gagarina 30 lok. 7, 00 – 754 Warszawa, Telefon: 22 826 25 20

Adwokat Paweł Żywiecki

  • Posted on: 26 November 2014
  • By: Firmy

Kancelarie Adwokackie Pawła Żywieckiego zapewnią usługi w zakresie porad prawniczych dla przedsiębiorstw i osób fizycznych. Wśród proponowanych usług prawniczych dostępne są np. asysta mecenasa związana z prawem pracy i karnym, problemy dotyczące dziedziczenia a ponadto odszkodowań, a także dochodzenie i realizacja należności. Działania firmy są skierowane zwłaszcza do klientów z Poznania i Wielkopolski. Kancelaria na zamówienie klientów sporządza pozwy.